Panga led paneeli valgustus esitatavate tingimuste

Pankades on high-end rahaliste teenuste ettevõte, LED paneeli valgustus tooteid mitte ainult pakuvad mugavaid ja roheline valgustus keskkonna loomiseks, et kliendid tunnevad end mugavalt ja mugavad, kuid ka vajadust tõsta esile high-end kaubamärgi maine kasutamisega.

Seejärel jõuame panga ruumi teha eri piirkondade üksikasjalik analüüs.

1. esiotsa, lihtsalt sisestage Panga hoone klientide võimalusi, mida nad näha ja tunda, pangad annavad väärtuse rahaline äri saaks anda hinnangu vastavalt. Seetõttu atmosfääri ees ei vaja ainult entusiasmi, vaid ka kajastada bankand #39; s tööd stiili ja brändi väärtust. Tavaline valgustus on ümmarguse sisseehitatud LED tuled, nelja rida sammastele keskmise jaotuse kasutamine. Ees fuajees, kasutades pikk riba 1200x300LED korter valgus. Counter maa suunas, sisseehitatud LED valgust bar. Kasutamist nende laternate esile bankand #39; s brändi positsioneerimine.

2. koridorid, koridorid on ühendatud ka väljaspool kanalite, ka teavet kuvada, suurendada ettevõtte maine. Koridoris on enamuse ajast tühi ja ei vaja valgust, kuid kui keegi kõnnib, seal peab olema palju valgust. Seetõttu elektrit vältimiseks saate kasutada andur LED paneeli tuled, jalakäijate jalutuskäigu enne andur andur koridoris kellelegi üle, lülitage esmalt sisse ning valgustusseadmete. Kui töötajad lahkuvad, tuled välja lülitada.

3. konverentsiruumis, seminariruum üldiselt peavad olema rohkem avaldusi, kui ja vahel tekib PPT esitlus, seetõttu konverentsi ruumi valgustus disain, maksimaalset paindlikkust ja visuaalset mugavust. See sait saab kasutada DALI DIMM power LED tuled. DALI DIMM LED paneeli tuled funktsioon, iga tuled on oma eraldi aadressiandmed, saab kontrollida süsteemi isiku või grupi kontrolli. Kas DIMM või vahetamise tuled, kasutaja saab vabalt kontrollida.

4. open office, valgustus, sobiv töötuba aitab töötajaid paremini parandada töö tõhusust. Hea Pimestamisvastased kontrolli ja värvi järjepidevus, loob office parem õhkkond, kui töötajate õhustikus kontoris, efektiivsuse tõstetakse veelgi suuremad. VIINUD korter lamp tagada samal ajal hea pimestavad kontrolli valgustus, isegi pehme valgus, on parim avatud bürooruumid koos.

5. juhtkonna office, office ja open office, lisaks vajadust piisava valguse in-staadioni, kuid rohkem tähelepanu isikliku maitse. Kasutada LED korter kerge kui valgustus, modelleerimine, lihtne ja suuremeelne, teaduse ja tehnoloogia, samas keskkonnatervise esiletoomist. Meie lambid, mitte ainult peopleand nr 39 kaitstult; s visuaalne rõõm, ja, meie lambid ei ole värelust ja saab teha inimesi valgus silmade all, kahjutu ja tervislikumaks.