Kuidas kohtunik hea või halva kvaliteediga LED tuled?

Kuidas kohtunik hea või halb kvaliteetLED tuled?

LED paneel valgus võib öelda, et olla parim esindaja Led energiasäästlike lampide, mis ei ole ainult õhuke välimus, vaid ka tõhus energiasäästu, pika elu, no kiirgus, suure heleduse efekti saavutamiseks. See paneel allvalgusti saab ütles nüüd kodukasutajatele parim valgustus valik. Kuid nüüd linna turu marki LED paneeli valguse on erinevaid kirjuta, kuidas me teame, mis oneand #39; s kvaliteet on hea?

Esiteks võime otsustada: laternat, õhuke kerge paneel paneel ja tagumine kaas sulgeda, on anda suletult. Et see tõhusalt mängida niiskuse, putukate ja vee mõju. LED paneel kinnituskoht on üldiselt suur puhas alumiinium shell materjali, pikk kasutusiga. Aga kui see on halva kvaliteediga tuled, kerepaneelide ning ei ole integreeritud disain, ainult paneel on metall või materjali plastkorpusega, see tuled, kuigi väga kerge, kuid mitte ainult jahutav mõju ei ole hea ja kasutamise aeg ei ole väga pikk.

TeiseksLED paneel kergematerjal on väga oluline osa. Kasutatakse oksüdatsiooni alumiinium sulamist materjali hea kvaliteediga led tuled, kas kasutamist tavaliselt millistel asjaoludel ja olukord ei ole roostes. Siiski mõned halva kvaliteediga slim paneeli valguse, iron, muutes oma keha, nii et märjas keskkonnas rooste kergesti ja on lekke oht. Kui te võtate magnet imeda see üles, siis see on valmistatud malmist