240W LED tänavavalgustus suur projekt Pass vastuvõtmis kontrolli

Yahua valgustus valmis High Power LED tänavavalgusti 240w koos 4 rada, 2 suunad, 25m pole vahe, paigaldamise kõrgus 10 m, Yahua valgustus edukalt võitis oma tugeva tehnilise pädevuse, hea toode kvaliteediga, väga hea müügijärgne teenindus ja täiustatud operatsioonisüsteemi. Selle projekti peamiselt hõlmab uus road valgustus korraldus, sealhulgas road baasi foundation, juhtmestik, elektrienergia, paigaldada kerge pole ja tänava lamp led. Projektsioon LED tänava lamp ja kerge postid valmistatakse meie tehases Yahua valgustus.

Selle programmi on nõutud rangeid nõudeid ettevõtte kvalifikatsiooni, tehnoloogia, valgusallikas tehnoloogia jne.

Vastavalt tänava kerge juhtkonna sissetoomist on eeliseid saaste-free, väike elektri tarbimine, kõrge valguse efektiivsust, pikk eluiga jne. Led lamp projekti vahendeid palju energiasäästu linna valgustuse ning parandada ohutust ja comfortness maanteel Shaanxi, Xiand #39; on

Kliendid on ka vahepeal rahul korter-plaadi kujundus, soojuse hajumise disain, patenteeritud asümmeetriline valguse jaotumise süsteem, lihtne paigaldus ja hooldus jne. Nad on väga kindel, et seal on rohkem koostöö võimalusi tulevikus.

Street märgutulede abil selles suur Power LED tänava valgus ja HPS street kerge moderniseerimine valgust projekti:

Kui soovite rohkem infot selle toote, kontrollige ourLED tänavavalgustuse weisites. Aitäh