Rio olümpiamängud Sports valgustus arengut

Rio olümpiamängud Sport valgustus arengut

Rio olümpiamängud lõppes, ja kuigi veel alla rahuldava. Sports valgustus, võib näha mõningane areng.

1, metallist halogeniid on endiselt peamine olümpiastaadionist Rio

Vastavalt puudulik statistika, üle 70% Rio Olympic Stadium kasutada odavaid, kuluefektiivseid metallist halogeniid lamp ja metallist halogeniid lamp tehnoloogia on küps, stabiilne jõudlus, peamine on olümpiamängude kohtades.

2, LED valgustus taotlemine spordi alal

LED valgustus on uus lemmik sport. Vastavalt puudulik statistika, vähemalt on üle 2000 komplekti LED valgustus kasutada kõikvõimalikes kohtades kohtades, Sport LED valgustus tehnoloogia kiire areng.

LED valgustuson tulevane arengusuund.

3, ajutine valgustus suur 1200 ruut

Major mängud kohtades kasutada suuremaid koguseid, Lisaks kasutatakse alalised hooned, vaid ka vaja kasutada konventsiooni keskused ja muud suurt ruumi luua ajutine kohtades ja mõned ka vajadust kasutada madala kvaliteediga kohtades. Endine sobivaim valgustuse lahendus on ajutine koht valgustus süsteem, mis saab parandada valgustuse Täiendav valgustus standard madala kohti olümpiamängude nõuete täitmiseks kasutada. Täiendava valgustuse süsteem on ajutine valgustuse süsteemid

Seetõttu, LED valgustus süsteem on tuleviku suunas! Julgen ennustada, et järgmise olümpiamängude Tokyos on umbes pool staadioni välja LED valgustus.