High Mast Pole disaini kõrgus ja kirjeldus

1, nelinurkse kõrgusega lambipesa disaini kõrgus: 25 meetrit, kaheksanurkse varda valgusallikas, jagatud kolmeks lõiguks, paksus ülevalt alla: 6mm, 8mm, 10mm, kaliibr: 280mm, kaliibriga: 560mm, disaini maksimaalne tuuletakistus kuni 60m / s. See koosneb kolmest pistikupesast, mille kõrgsurveplaadi ääriku läbimõõt on 950 mm, paksus 25 mm.

2, staatiline lamp ja stent kõrgtugevast kõrgkvaliteetsest terasplaadist suureks ühekordseks paindeks moodustav painutusmasin, automaatselt moodustatud kaevandusega keevkiht, valgusallikas, lampide paneel tervikuna, kasutades kuumtsingilist tsingit, välimus polüesterpulbervärvimine, 30-aastane kaitse korrosiooni eest.

3, elektrimootorite elektriline tõsteseade, tõstuk, tsink-kate, kummist kaablid ja muud komponendid. Valguskäru kere paigaldamine, tõstekiirus 3 kuni 5 meetrit minutis.

4, kõrge poldi valgusjuhe, mahalaadimissüsteem koosneb juhtratasest ja juhtrööbastee koostisest, et tagada, et liftikabiini valgustuselementi ei tekiks külgmine liikumine, et kaitsta lampplaati kohal, kui lamp võib automaatselt kukkuda ja lukustada konksuga.

5, pole laternate valgustus koosneb 8tk või 12tk 400W võimsusega pliistulelaternast

6, pole valguskaitsesüsteem: pikk valgusvarda pikkus 1,5 meetrit, paigaldatud maandusele 1m pikkune maandusjuhe ja maa-alused poldid.

7, elektriline juhtimisrežiim, mille abil saab lambi paneeli ohutult ja usaldusväärselt maapinnast kuni 2,5 m kõrgusele, et hõlbustada hooldustöid. High-pole lambi käsitsi kaugjuhtimispuldil on väljavoolutoru; operaator saab kaugjuhtimispuldi paneeli alla 5 meetrit, nii et tagada käitaja isiklik ohutus.

8, madalpingeline kõrgpoldi lamp Kõik IP65 tihendite standardid ja lambid, et vältida tolmu, vihma keetmist, valguse kaitset, elektritarbimist. Lambi materjale kasutatakse tavaliselt survevalu alumiiniumist vormimise korrosioonikindluses.

Eespool on ruutkõrgusega tõstekõrgusega disaini kõrgus ja parameetriline kirjeldus, kui teil on vaja osta välklampi, võite saata meile meile. sales@sxyhzm.com