Kuidas eristada üleujutuste LED Light LED prožektorite?


Mõnikord kohtame LED üleujutuse valguse ja LED tõmbamisega kahe erineva seadme. Mis siis nende erinevus? Palun vaadake järgmine kirjeldus:

JUHTIS tähelepanu keskmes, tuntud ka kui prožektorid, kohtvalgustid, prožektorid, jne, kasutatakse peamiselt arhitektuuri valgustus ja commercial ruumi valgustus, dekoratiivsed komponendid, mida raskem ringi esinemise ka kandiline, sest üldiselt on uurida soojuse, nii oma kuju ja traditsioonilised valatud valgus või seal on mõningaid erinevusi.

LED üleujutuse valguse omadused:

LED tuled on levinud turg on põhiliselt 3030 lamp beads valik asendada suure võimsusega LED 1W imitatsioon luumenit struktuuri (iga LED komponendid PMMA kõrge efektiivsusega objektiivi korral selle põhiotstarve on teisese jaotamise LED valgus, s.t. teisesed optika), sest hea termilise töötluse tehnoloogia on mõned ettevõtted , ja valitud 3W või isegi suurema võimsusega LED. Sobib suurte korda, valgustus, valgustus ja muud hooned.

Muid asju vaja tähelepanu pöörata tähelepanu keskpunktis?

1, kõrge puhtusastmega alumiinium peegeldi, täpne talast parim peegeldusefekti.

2, sümmeetriline kitsas nurk, lainurk ja asümmeetriline valguse jaotumise süsteemi.

3, taga avatud-tüüpi asendamine sibulad, lihtne hooldada.

4, lambid on varustatud plaadi kalibreerimine kiiritamist nurga kohandamise hõlbustamiseks.

LED valgust läbi sisseehitatud mikro-chip kontrolli projekteerimine, väike ehitustel, gradient, hüpata, värvi Vilkuv, juhuslik Vilkuv, vahelduvad kalded ja muud dünaamilise mõju saavutamiseks saab ei ole vastutav töötleja, DMX määrata ka, Death, skaneerimise ja mõju saavutamiseks. Praegu peamised rakendusalad on nende: üks ehitis, ajaloolised hooned, valgustus, hoone välimine valgus valgustus, sisevalgustus, valgustus, roheline maastik välisilme stendi valgustus-, meditsiini- ja vahendid, valgustus, tantsu saali ja mujal meelelahutus, valgustuse jms.

See on parim valgustavad objektid ühtlaselt kõigis suundades teatud punktist ja kasutada seda võrrelda lambid ja küünlad. Selle prožektoreid paigutada kuhugi stseeni. Näiteks võib paigutada väljapoole kaamera või objekti sees. On tavaline kasutada palju erinevaid värve prožektoreid stseeni. Need prožektoreid saab salapäraselt kavandatud ja segada eeskujul. Kuna prožektoreid mitmesuguste prožektoreid on kergesti ennustatav ja palju kõrvalteenuste kasutab, nagu asetades Prožektor toota säravaks objekti pinna lähedal.

Tuleks märkida, et selle Prožektor ei ole võimalik kindlaks liiga palju, muidu on krohvid ilmuvad tuim ja jäik. Seega, toodetud tavaline krohvid pöörama rohkem tähelepanu valgustus parameetrid ja paigutus mõju kogu stseen mõju valguse mõju ja rohkem kogemusi, meistri oskused valgustus.

Prožektoreid omadused:

Selle prožektoreid valgustavad objektid ühtlaselt igas suunas kindla punkti ja on parem kasutada analoogia pirnid ja küünlad. Selle prožektoreid paigutada kuhugi stseeni. Näiteks võib paigutada väljapoole kaamera või objekti sees. On tavaline kasutada palju erinevaid värve prožektoreid stseeni. Need prožektoreid saab salapäraselt kavandatud ja segada eeskujul. Kuna prožektoreid mitmesuguste prožektoreid on kergesti ennustatav ja palju kõrvalteenuste kasutab, nagu asetades Prožektor toota säravaks objekti pinna lähedal.

LED üleujutuse valguse ja prožektoreid vahe

Prožektoreid ja prožektorid mitte ainult peegeldab valgustus, visuaalseid efekte prožektoreid ja prožektoreid ettevaatusabinõud kasutamisel on ka erinevad. Prožektoreid ja prožektorid erinevus on liiga palju, saab asukoht ei ole selle prožektoreid Visuaalefektide mulje lame ja igav tootmiseks rohkem tähelepanu kogeda valgustus parameetrid ja mõju kogu stseen valgustus mõju. Prožektorid on vaja pöörata tähelepanu: täpseim tala, kõrge puhtusastmega alumiinium helkur, parim peegeldus, sümmeetriline kitsa nurga, lainurk ja asümmeetriline valguse jaotumise süsteemi, enamus valguse lambid on varustatud skaala plaadi lihtne reguleerimine kiiritamist nurk.

Prožektoreid ja kiirituse vahemik kahe, tähelepanu keskpunktis täitmise vahe on ka projektsiooni lambid, prožektorid, prožektorid, jne, kasutatakse peamiselt arhitektuuri valgustus ja äri-ja kaubanduspindade valgustid, prožektorid teenetemärgi seksuaalse osa raskemad modelleerimispuu kujundada mitut liiki stiile. Prožektor on saab igas suunas kõikides suundades ühtlaseks valgustamiseks punkti valgusallikas, kiirituse vahemik kohandatav, standard prožektoreid saab kogu stseeni valgustamiseks.