LED tänavavalguse tähtsus

LED-tänavavalgustus ja traditsioonilised tänavavalgustid, LED-tuled peaksid kõigepealt arvestama täieliku valgusvoogu piiratud kasutamisega efektiivse kokkupuute ulatuses, tänavavalgustuse vajadustega maanteevalgustusefektina. Seetõttu võib tänavavalgustus efektiivselt reguleerida valguse ulatust levitamine, nii et valgusvooga valgustugevus piki teekonda laieneva pika riba kujul, vältides samas pimestava valguse mõju, mis on kõrgema nõude uus valgusdioodi valgustus.


LED-tänavavalgus LED-väljal on oluline arengulugu, LED-tänavavalgustid ja traditsioonilised tänavavalgustid võrreldes märkimisväärse eelisega, eriti keskkonnakaitse, energiasäästmise ja muude sotsiaalse energia arendamise aspektidega. Teede rajatistena valgustab LED-märgutuli poliitika toetamise jõupingutusi, muutes turunduse soodsamaks. LED-tänavavalgusti disain on veel arenguruumi, tehnoloogiliste läbimurrete abil, LED-tuled hakkavad kiiresti arenema.


Riigi tugev toetus tõi kaasa hulgaliselt rakendusi tänavavalgustuses, LED-televisioonis, LED-ekraanis, nüüd LED-s Hiinas, see on väga populaarne, aga ka investeeringute ümberkujundamise suuna eelised. Samas on LED tööstustoetuse seisund pisut mõju, mis on tingitud tänavavalgustuse LED tööstuse suurimatest rakendusvaldkondadest, kuid vaatamata kohalike LED-lampide praegusele tempole, kuid võrreldes välisriigi territooriumiga, on kodumaine LED-tööstus on endiselt esmane. Kuid Hiina kohalik ja keskvalitsus toetab suurt hulka kodumaiseid tootjate vahendeid, mis muudab kodumaiste LED-tootjate hõivata enamiku kodumaise LED-turul.

Pidades silmas süsinikdioksiidiheite vähendamise ülemaailmset suundumust, on valgusdioodide valgustuse üldine nõudlus väga suur. LED-tuled või energiasäästmine ja keskkonnakaitse eelised arenevad edasi!