LED-üleujutuste valgustuse eelis võrreldes traditsioonilise HID-lambiga

LED üleujutuste tuled eelistavad traditsioonilist HID-lampi

LED on pooljuhtide valgust kiirgav tehnoloogia. Valgusdioodi varajane areng võib olla ainult punane, seda kasutatakse elektroonilises seadmes. Tehnoloogiaarendusega on LED-valgustus suutnud väljastada mitmesuguseid valguse värve ja laialdaselt kasutatavat paljudes tööstusharudes, peamist rakendusturgu, sealhulgas traditsioonilist kuvarit ja signaali turgu, taustavalgustust, tänavavalgusid, tunneli tuled, autotööstuse valgustust turg, välimajandus Valgustus ja sisevalgustuse turg, spetsiaalne valgustuse turg. LED üleujutuste tuled on oma ainulaadsed eelised.

1.Lähendada jaotusvõrgu (kaablid, trafod, jaotuskarbid, sillad jms) ehituskulud, pikad tunnelid, kaugtranspordi toiteallika, kaablid, elektrijaotusvõrgud, kulude suhe on eriti suur, LED Üleujutuste tuled energiasäästu tõttu võivad kaablit oluliselt vähendada. Ja investeeringud elektrijaotusseadmetesse.

2. LED-i valgustuse säästu energiatarbimine võrreldes tavapärase kõrgsurve-naatriumlampiga on selle energiasääst enam kui 40%.

3.LED üleujutuste lamp saab reaalajas käivitada, heleduse reguleerimine on lihtne, tuuleklaaside hulk on väga erinev, käivituspinge on väga erinev, võib saavutada mitmesuguseid energiasäästmise meetodeid, nagu teed, tunnelite liikluskorraldus ja muud intelligentsed valgustus.

4. LED-tuled on suured töökindlad, igapäevased hooldus- ja remondikulud on madalad, MTBF kuni 20 000 tundi, kõrgrõhu naatriumlamp ja fluorestseeriv toru MTBF vähem kui 10 000 tundi