LED tänavavalgusti asendab traditsioonilistele tuled

LED tänavavalgusti asendab traditsioonilistele tuled

Mis on LED tänavavalgusti?

LED valgusallikas (LED Emitting Diode) kui valgusallikas road, valgustus, LED tuled, tuum tuntud on otsa (mida paljud suure võimsusega valge LED segatud kaudu). Kõrge kasuteguriga, energia säästmine, keskkonna- ja pika eluea omadusi nagu led, LED valgusallikas olla esimese nõude road ja tunneli valgustus.

LED tänava lamp võrreldes mida?

Esimene, pika eluea. Traditsioonilistele valgustus on kõrgsurve naatrium lamp, suure võimsusega LEDand #39; s elu on üldiselt kuni 5-7 miljonit tundi, kõrgsurve naatrium lamp üldine elu on umbes 20 000 tundi, kõrgsurve naatrium lambi tööaeg ainult 5000 tundi valgustus road. LED valgusallikas ja sõita ringi elu koos kindlaks elu LED tuled, led elu ei ole võrdne LED lambi tööaeg, kuid praeguse tehnilise taseme LED lambi tööaeg võib olla rohkem kui traditsiooniline kõrgsurve naatrium lambi tööaeg.

Teine, kõrge valguse efektiivsusega, madala energiatarbega. LED tänava kerge, sest selle hea suunas, üldist tõhusust silmas pidades kuni 80% või rohkem; ja traditsiooniline tänava valguse efektiivsus on üldiselt ainult 65 – 70%. Lisaks LED valgustid 0% 100% valikut kontrolli DIMM ja kõrgsurve naatrium lamp tänavavalgustus ühtsus on väga halb.

Kolmandaks, kõrge vδrvide renderdamist. Kõrge vδrvide renderdamist aitab liiklust ja jalakäijad paremini määratleda eesmärk, sama teede heleduse tingimused paremaid liiklusolusid. Traditsiooniline kõrgsurve naatrium lamp renderdamise värviindeks Ra on ainult umbes 20, LED tänava lamp renderdamise värviindeks kuni 80 või nii.

Neljas, kiire vastus. Kõrgsurve naatrium-lamp ja metallist halogeniid lamp ja nii edasi vaja kümneid s või isegi väga aega, ootama 36 minutit jahutus taaskäivitama. LED hakkab ainult mõnikümmend sekundit naatriumi (ns), Ära oota kohe uuesti, LED lambid saab jätkuvalt sisse / välja riik.

Viies, madala süsinikusisaldusega, keskkonna kaitse, tervise. LED tuule ja päikese arendusprojekti ja üksteist täiendavat tehnoloogiat kasutatakse tee, tõeline energia kokkuhoiu ja keskkonnakaitse. Samal ajal LED valgustid ei sisalda elavhõbedat ja pliid ja muude kahjulike ainete, aga ka taaskasutatav, ei reostust keskkonnale.

Teiseks LED tuled on ka potentsiaalselt madal kogumaksumusest, tugeva struktuuri, modelleerimine plastilisus ja eelised.

LED tuled seal igati on suur eelis riigi arengut viimastel aastatel korduvalt LED tänava lamp standardite väljatöötamist ja järk-järgult ühtlustada oma standardid. Valitsuse toetust ja rahalist abi, saab ennustada LED tuled saad ainult arengut paremini ja paremini ja kiirus on väga kiire.

LED tuled muutuvad nüüd valgustus energiasääst ümberkujundamise road parim valik.

LED valgustus tooted praegu turul väga mitmeid rakendusi, kodu valgustus, maastiku valgustus, välisvalgustus, road valgustus jne, mis road valgustus ja kodumaise toodangu ja elu ja areng on tihedalt seotud saada riigi ja linna arengu kavandamise LED tänava lamp mängib olulist rolli linna maanteetranspordi valgustuse tõttu oma kõrge efektiivsuse , energia säästmise, keskkonnakaitse, pikk eluiga, kerge hooldada ja muid olulisi funktsioone, eriti ka linnastumisega Hiinas. On näha et arengu uue energia säästmist ning keskkonna kaitse, kõrge kasuteguriga, pikk eluiga, kõrge color rendering index LED tuled cityand #39; s energiasäästlik valgustus on väga oluline tähtsus!