Metroo/Metrooga LED valgustus tarnija-Yahua valgustus

Väga oluline on kõrge kvaliteediga LED-valgustid, stabiilne ja usaldusväärne. Kuidas tagada kõik led valgustus on hea tagasilükkamine soojust?

1. die casting kõrge puhtusastmega alumiinium sulamist korpus ja üldine vormitud valgus töötlemise tehnoloogia tagab hea jahutav mõju, vähendades tõhusa kasutamise käigus väheneb valguse LED.

2. Selleks et tagada usaldusväärsuse toote led allikas, me adoptec imporditud kiibid, tekiks efektiivsuse, pika eluea, hea stabiilsus, usaldusväärsus; Kerge korpus koos kõrge kvaliteediga LED jahutuse peamine materjal, anti-oksüdatsioon, korrosiooni korrosioonivastased, hea termilise tulemuslikkuse, anti elektromagnetiliste häirete. Kvaliteedikontrolli, on vastavalt siseriiklikele standarditele tootmise ja katsetamise tehases, valige riigi Electric Light allikas kvaliteedi järelevalve ja kontrolli keskus ja muud autoriteetne katsetamine riigiasutustele, ei muu katsetamine ja sertifitseerimine tagab toote ohutuse ja usaldusväärsuse.

See tasub kindlasti kuuluvad taotluskeskkonda subway valgustus on keerukas ja testida tehnoloogia turusegmentides, enamiku projektide läbida korduva parandamise vastuvõtmis omanik. Mõtleme parem tootmise mõisted ja rikkalikest metroo LED valgustus, metro LED valgustus projekti kõigile korraga läbi vastuvõtmise ja heakskiitmise.

LED energiasäästlike lampide, stabiilsus, vastupidavus, intelligentne kontrolli on võrreldamatu eeliseid traditsiooniliste valgustuse ja tugev maavärin LED omadused on väga sobilik töökeskkond subway. Kuid olemasoleva subway koduvõrgus, mille ridu kasutada LED valgustus, enamik ülejäänud kasutada traditsiooniline valgustus, LED valgustus turul potentsiaalne Metrooga saab kirjeldada üsna suur.