Yahua valgustus LED taim kasvab valguses

Yahua valgustus LED taim kasvab valguses

LED valgustus kasvatamise tervisele kahjulik

Pidevalt laieneva LED valgustus, valgustus taimede valdkonnas on koht ja järk-järgult kohaldada erinevates valdkondades põllumajanduskultuuride tootmine, puu- ja köögiviljakasvatuses, flowercultivation jne. Kuigi taotlus on väiksem kui tavaline commercial valgustus või kodu valgustus nii laialdaselt, kuid taimed valgust kui erilist LED, kohaldamise tõttu oma paremust, turg, turu nõudlus kasvab järk-järgult tunnustatud

Taim kasvab valguses hukutama traditsioonilised põllumajandusmeetodid

t on teatatud, et vastavalt tehnilisse ettevõttesse erinevate spektrite andquot; Preferencesandquot; valige sobiv LED lambid asendada päike kui valgusallikas, kerge ööpäevaringselt, temperatuur võib olla maksimaalselt toitainete lahus ja keskkonna tegurid automaatne jälgida reaalajas tagada maksimaalne mõju fotosünteesi taimsed tehases, niiskus, valgus, õhu ja süsinikdioksiidi kontsentratsioon. Võrreldes traditsioonilise eelkultuuride, kõrge kasutusmäär maa ja väsimatu töö, tugev mehhaniseerimine, saaste-free toodete ohutus, toiteväärtus oluliselt paranenud, praegu uurimistulemuste kodus ja välismaal aianduse tehnikaalane on olnud suur mõju. Uusimate tehnoloogiliste, LED valguse ruumis mõned taimed kasvama kasutamine on väga tõhus.

Tegelikult tõttu madalal temperatuuril LED lambid paigutada kõige õigemad taime lähemale, et saaksite veenduda, et kõik taimeosad on täpselt sama takistusteta. Selline lähenemine kahjulike pestitsiidide, väetiste ja orgaanilise kasvu annavad kasutatud säilitusaineid ja peaaegu ühtegi kemikaali, kõrge kvaliteediga rohelisi ja tervislikku elu eesmärk tänapäeva Ajujaht langevad kokku. Lisaks LED valgusallika poolt kasvatamist kasvuhoones kontrolli teha 50% võrra, võrreldes traditsioonilisel viisil taimede kasvuperioodil. See tähendab, et tarbijad nautida kohapeal kasvatatud värske põllukultuuride aastaringne unistus oli võimalik.