Mutil Nurk Underpass LED tuunituli Valgustus

Toote üksikasjad

Mutil Nurk Underpass LED tuunituli Valgustus

Mutil on erinevad LED-tuunitulede valgusti valikud. Seda on lihtne paigaldada. Samas kui selle alumiiniumkorpus, hea soojuseraldusvõime, usaldusväärsed LED-allikad ja mitmed juhid tähendavad null-hooldust.


Tunnelvalgustusega üle 15 aasta kogemusi pakub Yahua valgustus kõige tehnoloogilisemalt arenenud valgusti, mis on saadaval tunnelite ja tsoonide valgustamiseks mitmesugusteks sõiduteede ja raudteede rakenduste jaoks. Uus LED-tuunilaine pakub energiasäästlikku ja jätkusuutlikku lahendust rakendustele, mis tavaliselt kasutavad 90-300-vattilisi valgustite mitu paigalduskonfiguratsiooni.

Optimaalse soojusjuhtimise ja optiliste omaduste jaoks loodud süsteem on varustatud üle 15-aastase usaldusväärse tööga mitme valgustusega distributsiooniga platvormil, mis suudab vastu pidada tundlikule valgustuse nõudlikule keskkonnale.

Rakendus:

Tunnelid

Alamteed

Kaetud parklad

Avalikud ja tööstuspiirkonnad


Nendes maailma tuntud Tunnel Light'i tootjad ja töövõtjad Hiinas on YAHUA usaldusväärne tarnija, kellel on suur mutil nurga alamprojekt läbiva tunnelite valgustite valgustusprojekt. Müügil olevate toodetega saate hankida heledat disaini, mis on meie tehases odav ja madal hind.

Küsitlus
[[ImgSrc-PhoneChat]]